50 грн.

Словник в малюнках чотирма мовами.

Навчальне видання.

Словник в картинках чотирма мовами.

1.Англійська

2.Німецька

3.Українська

4.Російска

І люстрований словник англійською, німецькою, українською та російською мовами з розмовником.

Ця книги – сучасна методика швидкого оволодіння навичками англійської та німецької мов . 60 різних тем і понад 7000 слів, розміщених у цьому виданні, дадуть вам змогу швидко поповнити словниковий запас. Візуальне сприйняття предметів у кожній темі зробить процес вивчення слів легким і ефективним. Дана методика розрахована на маленьких та дорослих, на школярів та студентів.

Для ефективного вивчення англійської мови до кожного слова додається транскрипція, що дає змогу легко його прочитати. Оскільки німецька мова не має транскрипції, у книзі наведено таблицю правильного читання німецьких літер із прикладами.

На сторінках цієї книги ви зможете з інтересом стежити за пригодами кота Максима, що зробить процес навчання веселим і захоплюючим.Про цю цікаву книгу

Для вивчення іноземних мов кожній людині дуже важливо скласти свій власний набір слів. Або, як кажуть методисти, «Комфортне мовне ядро». Як правило, мовне ядро слів включає назви предметів, порівняння та дієслова, з якими ми можемо стикатися за різних ситуацій. Для вивчення таких слів у кожній конкретній ситуації важливо візуально бачити об’єкт.

Ілюстрований словник допоможе вам у цьому!

Словник побудований відповідно до методики швидкого оволодіння навичками мовного спілкування. На сторінках ілюстрованого словника ви пройдете весь шлях від простого до складного. Від тих предметів, з якими ви щодня стикаєтеся у повсякденному житті, до тих, з якими ви можете зіткнутися на вулиці і за різних ситуацій.


Конкретні теми сюжетів і назв предметів будуть легко засвоюватися, якщо ви або ваша дитина бачить не тільки назву, але й зображення.

Ця цікава книжка розрахована не тільки на дітей, вона буде в пригоді і дорослим.

Зміст

Колоьори, числа, час, пори року, місяці, день, тиждень, погода, обличчя, тіло, родина, хол, спальня, вітальня, ванна кімната, магазин іграшок, свято, кухня, Дієслова на кухні, шматки, рухи, прислівники, їжа, овочі, фрукти, крамниця, одяг, майстерня, вулиця, школа, лікарня, звуки, професії, протилежності, ферма, ліс, лісові тварини, джунглі, тварини в джунглях, гірська місцевість, полярні тварини, морське узбережжя, морські тварини, дії, велосипед, мотоцикл, машина, дорога, водіння автомобіля, типи ходьби, спорт, Водні види спорту, зимовий спорт, цирк, містечко розваг, узбережжя, парк, театр, ресторан, , особливі дні, свято, залізнична станція, аеропорт, космос, розмовник алфавітний показчик, english index , Ein alphabetischer Register


ID: 79135
Создано: 16/10/2013

Татьяна

Зарегистрирован 30/05/2013
Активность 18/10/2013 15:20

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления