Розвиваючі ігри для дітей від 4-х років. Грайте всією сім’єю!, Киев, продажа Детские игрушки Киев, цена Розвиваючі ігри для дітей від 4-х років. Грайте всією сім’єю!, Киев - Интернет - рынок Киев - 226677Меню


Наша кнопка:
Интернет - рынок

Код кнопки

Объявление

Розвиваючі ігри для дітей від 4-х років. Грайте всією сім’єю! - Детские игрушки

Код: 226677 Создано: 27-02-2018 22:53
Розвиваючі ігри для дітей від 4-х років. Грайте всією сім’єю!

Цена:

195 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

u94631

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Условия доставки:Нова Пошта
Категория:Детские игрушки
Регион:Украина, Киев и область

«Thinkers Memory» сприяє розвитку пам'яті, тренує уважність і посидючість, візуалізацію та зорову пам'ять. Підходить не тільки для дітей, але й для дорослих, і особливо для людей похилого віку для профілактики деяких захворювань мозку. Випуск представляє собою набір пар однакових карточок (36 пар) із зображенням тварин, які мешкають в лісі, або на фермі, або в зоопарку, і декількох спец. карточок. Дана гра представлена ​​в двох вікових категоріях: 4-6 років і 6-12 років, що відрізняються між собою рівнем складності. Ціна - 220 грн. «Thinkers Fit & Fun» розвиває уважність, швидку реакцію, вміння концентруватися, швидко обробляти нову та важливу інформацію. Це дозволяє тренувати аналогове мислення, на основі якого в дорослому світі висуваються і підтверджуються гіпотези, здійснюютья відкриття, досліджують сутність явищ. Гра базується на умінні швидко знаходити однакові та подібні предмети. Вона представляє собою 2 однакові набори карточок (у випуску 4-6 років - по 21 карточці, у випуску 6-9 років - по 19 карточок) з різними зображеннями. У випуску 4 - 6 років на кожній картці 5 зображень, у випуску 6 - 9 років - 6 зображень. Ціна - 195 грн.Всі випуски українською та російською мовами. Доставка по всій Україні Новою поштою. Деталі по тел.

Картинки

Отзывы


Нет отзывов к этому объявлению

Контактные данные

Имя: Галина
Контактные телефоны: 0951381065

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с условиями политики конфиденциальности. Узнать больше *
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке

Загрузка...